Про підприємство

В кожній справі для розвитку потрібні надійні партнери!

ТзОВ "Антикор Пром Сервіс" - один з таких партнерів, що гарантує довготривале співробітництво, при якому кожна сторона одержує істотні переваги.

ТзОВ "Антикор Пром Сервіс" є ексклюзивним дилером в Україні й партнером всесвітньо-відомої корпорації Steuler-КСН, що протягом 140 років спеціалізується на промисловому захисті поверхонь по цілому світу.

Завдяки багаторічному досвіду і ноу-хау ми можемо запропонувати своїм клієнтам оптимальні високоякісні рішення в будь-яких специфічних умовах. Для надійного й довготривалого захисту від корозії наше підприємство постачає велику кількість високоякісних антикорозійних матеріалів, зроблених у Німеччині за найсучаснішими світовими технологіями.

Сюди входять: гумові матеріали, кислотостійкі цегла й плитка, полімерні матеріали й фарби, а також елементи з композиційних матеріалів. В основі матеріалів натуральні й синтетичні полімерні сполуки, які мають високу стійкість до хімічних, механічних і температурних навантажень. Ці покриття з м'якої й твердої гуми, у яких використається як натуральний, так і синтетичний каучук, а також двох-компонентні полімерні композиції на основі синтетичних смол зі спеціальними наповнювачами.

ТзОВ "Антикор Пром Сервіс" також виконує комплексні роботи з антикорозійного захисту промислового обладнання, а також будівельних конструкцій, як у цехах, так і на будівельних майданчиках замовників. Якщо нанесення або монтаж антикорозійних систем виконується за допомогою сторонніх організацій або персоналом замовника, досвідчені фахівці (супервайзери) компанії зможуть навчити й координувати роботи на місці.

Курсы НБУ