Гумові покриття

ТзОВ "Антикор Пром Сервіс" пропонує широкий асортимент покриття з гуми німецького виробництва компанії STEULER-KCH.

Оскільки матеріали підбираються за технічними та економічними критеріями, гумові покриття, які пропонує STEULER-KCH, здобувають усе ширше застосування. Параметри підбору: температура, розмір, антикорозійні властивості, та, в окремих випадках, специфічні властивості, такі як стійкість до абразивного впливу.

Застосування гумового захисту економічно вигідно. У поєднанні з відповідним базовим матеріалом (як правило сталлю) гума надійно захищає поверхню, є безпечним і надійним засобом боротьби з корозією.

Гумовий захист має багато переваг, зокрема:
 • Висока стійкість до корозії
 • Висока стійкість до механічного впливу
 • Відмінна хімічна стійкість до кислот, лугів і солей
 • Відмінна стійкість до дифузії в корозійному середовищі
 • Довговічність експлуатації
 • Висока еластичність
Ми також наносимо м'яке або тверде покриття з гуми на виробничих площах і будівельних майданчиках Замовника або цехах, відповідно до Ваших потреб. Наше кредо - досягнення найкращих результатів у найкоротші терміни.
Типи гумового покриття

Натуральний каучук (NR) і поліізопреновий каучук (IR). Використовують для виготовлення не тільки твердої, але й м'якої гуми. Як і тверда, м'яка гума відрізняється ефективними експлуатаційними якостями, але її хімічна стійкість нижче. М'який гумовий захист в основному застосовують у середовищі, що піддається абразивному зношуванні, але не сильним хімічним впливам.

Хлорбутиловий каучук (CIIR), бромбутиловий каучук (BIIR), ізобутиленізопреновий каучук (IIR) (відомі як бутиловий каучук). Може бути вулканізований тільки в м'яку гуму. Однак, вулканізований матеріал володіє в основному такою ж хімічною стійкістю, що й тверда гума на основі натурального каучуку. Ще одна специфічна властивість - висока стійкість матеріалу до парової дифузії й дифузії сірчистим газом, фтористоводневою кислотою й ін. Ізобутилен-ізопреновий каучук відомий також ефективною стійкістю до атмосферних впливів і зносу.

Поліхлорпреновий каучук (CR). Може вулканізуватись тільки в м'яку гуму, що у свою чергу характеризується ефективною хімічною стабільністю, стійкістю до зношування й атмосферних впливів. Його стійкість до впливу галогенізуючих і речовин, що окисляють, не настільки висока, як у бутилових каучуків. Поліхлорпреновий каучук проявляє вищу стійкість до впливу жирів. Відносно високий зміст хлору більш ніж 25% також поліпшує його властивості, до самогасіння, але його протидифузійність значно нижча, ніж у бутилових каучуків.

Хлорсульфонований поліетилен (CSM). Може використовуватися тільки для виготовлення м'яких гум різних сортів. Вони відомі своєю досить високою стійкістю до окисних впливів (наприклад, хлорного відбілюючого розчину). В окремих випадках м'яку гуму виготовляють із нітрилового бутадієнового каучуку (NBR). NBR-покриття відрізняються стійкістю до найбільшого ряду органічних хімічних речовин.

М'яка гума:

Гумовий захист KERABUTYL® BS. Вулканізована гума на основі хлор бутилкаучуку. Застосовується для захисту сталевих і бетонних конструкцій від хімічного впливу. Володіє відмінною стійкістю до різних кислот і розчинів. Часто використовується як гідроізоляційний матеріал у резервуарах і баках. Використовується для захисту каналів, газоходів, сховищ, резервуарів.

Системи, що самовулканізують, KERABUTYL® BBS і VULKOFERRAN мають ефективну адгезію, і при високих температурах, легко наносяться на поверхню, при чому VULKOFERRAN стійкий до високих температур і дуже агресивних середовищ. Недоліки: вимагають вулканізації.

Гума Kerabutyl VC. Вулканізована гума на основі хлоробутилкаучуку й полівінілхлориду. Застосовується для захисту сталевих і бетонних конструкцій від кислотної корозії. Має відмінну стійкість до концентрованої соляної кислоти.

Гума Vulcoferran 2206. Самовулканізуча гума на основі бромбутилкаучуку. Застосовується для захисту сталевих поверхонь від хімічного впливу. Відрізняється гарною хімічною стійкістю й високим опором до дифузії пари. Використовується для захисту скруберів електростанцій, фосфорно-кислотних установок, відстійників, реакторів, трубопроводів.

В окремих випадках м'яку гуму виготовляють із нітрилового бутадиєнового каучуку (NBR). NBR-покриття відрізняються стійкістю до найбільшого ряду органічних хімічних речовин. Стіролбутадиєновий каучук (SBR).

Тверда гума:

Відмінна хімічна стійкість до лужних і кислотних, за винятком речовин, які окисляють. Використання включає захист поглиначів димового газу на станціях спалювання відходів, а також резервуарів-сховищ і реакційних резервуарів, які експлуатуються при високих температурах.

Гума Vulcoferran 2194. Твердий гумовий матеріал із графітовим наповнювачем на основі поліізопрен-стірол-бутадієнового каучуку. Вулканізується в автоклаві, за допомогою гарячої води або пари. Служить для захисту сталевих конструкцій від хімічних впливів. Відрізняється високою хімічною стійкістю до лужних і кислотних середовищ. Застосовується для захисту очисних компонентів, технологічних резервуарів, експлуатованих при високих температурах.

Гума Vulkodurit D3. Твердий гумовий матеріал на основі натурального каучуку. Вулканізується в автоклаві за допомогою гарячої води або пари. Служить для захисту сталевих елементів в установках по спалюванню сміття, у спорудженнях по переробці стічних вод, має допуск інституту будівельної техніки як захисний матеріал сталевих резервуарів, призначених для зберігання отруйних хімікатів. Також Vulkodurit D3 придатний для використання в атомних електростанціях з дозою опромінення до 1 MGy. Vulkodurit D3 відрізняється відмінною хімічною стійкістю, високим опором до дифузії й гарними механічними властивостями.

 

Приклад правильного нанесення гуми:
Наші гумові покриття використовують у різних галузях:
Для захисту середнього й великого технологічного обладнання зі сталі, такого як резервуари-сховища, абсорбційні апарати, цистерни для транспортування наливом, випарні апарати, трубопроводи
 • Технологічне обладнання, що піддається впливу агресивних, корозійних рідин і газів, HCl, фосфорної кислоти й димогазових очисників
 • Посудини тиску й вакуумні посудини
 • Бетонні посудини й котловани
 • Залізничні, автомобільні цистерни
 • Реакційні вежі
 • Трубопроводи в хімічній промисловості
 • Хімічна промисловість: виробництво хлору, барвників, вапна. Транспортна галузь: автоцистерни. Десульфуризація димових газів, спалювання відходів, електростанції працюючі на вугіллі

Основні сфери застосування:

Заздалегідь вулканізоване гумове покриття:

 • резервуари-сховища
 • виробництво фосфорної кислоти

Самовулаканізуюче гумове покриття:

 • абсорбційні апарати для десульфуризації димових газів
 • електростанції й станції спалювання відходів
 • виробництво фосфорної кислоти

Як захист від впливу кислот, каустичних і соляних розчинів, різних хімічних речовин або випарів використовують гумове покриття товщиною 3-6 мм. У випадку механічних впливів (тиск, тертя) захисні шари відповідно зміцнюють.

Ми наносимо гуму там, де Вам необхідно!

У резервуарах або трубах - наші гумові матеріали ®VULCOFERRAN, ®GENAKOR і ®VULKODURIT завжди захистять від хімічного або термічного впливу. Досягнення кращих результатів - це наше кредо. Зняття існуючого покриття й дробоструменеве очищення - основа процесу захисту поверхні гумою. Щоб забезпечити ефективне сполучення гуми зі сталлю наносять грунт і клей на сталеву поверхню, далі на поверхню вручну накладають гумові листи, використовуючи спеціальні матеріали для покриття.

Покриття в цехах й інших місцях проводять наші навчені фахівці. Ми також самі проводимо вулканізацію й випробування - тільки таким способом ми можемо гарантувати відповідність покриття нашим стандартам якості.

Якість забезпечується професійною роботою на кожній стадії - від виготовлення матеріалів, вибору спеціальних компонентів, гуми, покриттів, до контролю готової роботи.

Гумові покриття на будівельних майданчиках

 • Вулканізація парою (тиск, температура)
 • Вулканізація парою при нормальному тиску
 • Вулканізація гарячою водою
 • Холодна вулканізація

Гумування проводять на місці, якщо розміри частин, які захищаються, занадто великі для вулканізації в автоклаві. На площадці ми використаємо вулканізовані листи й самовулканізуючий гумовий матеріал.

Курсы НБУ