Клей для гуми TRS 2002

TRS 2002
На сайті
 
 
Ви можете завантажити інструкцию по застосуванню, дізнатися актуальну ціну, а також оформити замовлення на клей TRS 2002.
 
Короткі технічні дані
Основа: трихлоретилен
Температурна стійкість: до 80 оС
Колір клейової суміші: чорний або темно-сірий
Співвідношення суміші: 4% затверджувача М від ваги клею
Час застосування клейової суміші: 2 години
Термін придатності: 2 роки
Упаковка:

Клей - 1 кг, 5 кг, 270 л;

Затверджувач М - 40 г, 200 г

TRS 2002 – двокомпонентна клейова суміш (клей + затверджувач), для холодної вулканізації. Застосовується при роботах в шахтах чи приміщеннях під землею з підвищеним рівнем вибухобезпеки.
За допомогою клею TRS 2002 можна зклеювати конвеєрні стрічки із натурального каучука, неопрена, нітрилового каучука з поліефірними, віскозними чи нейлоновими тканинами. Клей TRS 2002 застосовують для стикування: ткань-ткань, гума-гума, гума-тканина, гума-метал чи тканина-метал.
Пыдготовка клейовоъ сумышы

Клейова суміш складається з двох компонентів: клей TRS 2002 і затверджувач TRS M. Компоненти необхідно ретельно вимішати до однорідної суміші.

Стикування конвеєрної стрічки

Гумове полотно зачистити круглою щиткою (грубою фрезою) за допомогою шліфувальної машини («болгарки») з регулятором оборотів або твердосплавним шліфувальним диском, після чого вичистити залишки пилу ручною щіткою. (Немає необхідності очищати гумове полотно розчинником).

На зачищену поверхню нанести перший шар підготовленої суміші клею TRS 2002 з затверджувачем TRS M. Залишити сохнути мінімум на 45 хвилин. Нанести другий шар клейової суміші і залишити сохнути до відлипу (слабо липнучого стану) близько 15-30 хв. З'єднувані поверхні прикласти одну до одної і прикатати двостороннім роликом. Також можна застосовувати важкий молоток. Конвеєрну стрічку можна експлуатувати не раніше чим через 2 години після завершення процеу стикування. Максимальна міцність стику досягається через 12 годин.

Приклеювання гуми до металу

Металеву поверхню обробити методом грубого шліфування або за допомогою струменевого очищення, після чого достатньо прибрати залишки пилу за допомогою ручної щітки. Гумове полотно зачистити круглою щіткою (грубою фрезою) або твердосплавним шліфувальним диском за допомогою шліфувальної машини («болгарки») з регулятором оборотів, після чого видалити залишки пилу ручною щіткою.

На зачищені поверхні нанести перший шар підготовленої суміші клею TRS 2002 і затверджувача TRS M. Залишити сохнути мінімум на 45 хвилин. Нанести другий шар клейової суміші і залишити сохнути до відлипу (слабо липнучого стану) близько 15-30 хв. Гумове полотно прикласти до металевої поверхні і сильно прикатати роликом або притиснути.

 

Клей TRS 2002 застосовують на таких підприємствах:

  • ПрАТ "КРИМСЬКИЙ ТИТАН", УКРАЇНА
  • ПАТ "СУМИХІМПРОМ", УКРАЇНА
  • ДИВІЗІОН СЕВЕРСТАЛЬ-ЧЕРЕПОВЕЦЬ, РОСІЯ
  • ТзОВ "КОНВЕЄР СЕРВІС", УКРАЇНА
  • ТзОВ "БІЛПРОМПОСТАЧ", УКРАЇНА
  • ТзОВ "ВП ВТС", УКРАЇНА
  • ТзОВ "ЕКОСПЕЦПРОЕКТ", УКРАЇНА

Спеціалісти даних підприємств випробували клейові суміші від TRS для стикування конвеєрних та транспортерних стрічок і дали свої позитивні рецензії.

Курсы НБУ
Каталог предприятий
Агентство Промышленных Новостей
Prom.ua
SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины