Роботи та сервіси

Вдало поєднуючи якісні матеріали, передові технології їхнього застосування й системний підхід до завдання, ми пропонуємо повний, високоякісний сервіс:

  • постачання захисних матеріалів
  • нанесення, монтаж захисних систем
  • послуги досвідчених супервайзерів компанії для координації робіт на будівельних площадках замовників
  • ремонтні роботи, обслуговування

Ми забезпечуємо швидкі, компетентні консультації і підтримку у будь-якому місці та у будь-який час. Це дає нам право позиціонувати себе як надійного й компетентного партнера в вирішенні комплексних питань захисту поверхонь.

 

Антикорозійні рішення нашої компанії

 

Резервуари, технологічне обладнання, басейни. Для їхнього захисту пропонується довготривале покриття із синтетичних полімерів, гуми або спеціальної плитки чи цегли.

Транспортні ємності. Гама продукції містить у собі гумові й інші спеціальні покриття для вагонів-цистерн, автомобільних цистерн й інших транспортних ємностей.

Трубопроводи. Труби забезпечуються гумовим покриттям або виробляються зі скловолокнистого пластику із внутрішнім покриттям труб або без нього.

Промислові підлоги. Повна гама покриттів для підлог різних галузей - від керамічної плитки до різноманітних полімерних матеріалів.

Басейни. Бездоганні плиткові покриття й облицювання для сучасних басейнів, які мають потребу в надійних, інноваційних технологіях.

 

Ми пропонуємо широкий асортимент матеріалів з антикорозійною стійкістю:

 

Гумові покриття - для захисту сталевих конструкцій при сильних навантаженнях і бетонних компонентів, які піддаються корозії.

Покриття із цегли й плитки - для захисту герметизуючого шару від механічного ушкодження й посилення хімічної стійкості всієї антикорозійної системи.

Полімерні продукти - для захисту конструкцій, які піддаються сильним хімічним і тепловим навантаженням. Це різноманітні покриття підлог, покриття для резервуарів, синтетичні замазки, спец. матеріали.

Композитні матеріали - для одночасного захисту від корозії й захисту навколишнього середовища. Висока хімічна стійкість, питома вага, гнучкість у встановленні.

Ми знаємо які матеріали використати, і як їх використати з найбільшою вигодою, адже семінари й стажування що організовує "КСН ACADEMY" дає можливість перейняти багаторічний досвід і передові технології компанії КСН Group. А система контролю якості DIN EN ISO 9001 забезпечує безперервний контроль на всіх етапах - від вивчення проблеми - до виготовлення кінцевого продукту, від замовлення до після продажного сервісу.

Курсы НБУ